Küçük detaylara verdiğimiz önem, huzur ve güvenin ön planda olduğu yaşanması keyifli bir ortamı sizlerle buluşuyor.

 

 

      Akçapark Evleri,  2 blok, 54 daire olarak projelendirilmiştir. İnşaatımız 2014 yılı Nisan ayında başlamıştır. 2017 yılı itibariyle Yapı Kullanma İzin Belgesi alınmıştır ve oturuma hazırdır.

 

            Yakın zamanda yapılması planlanan şehir içi anayolların keşisim noktasında bulunan projemiz, Yaylacık Ortaokulu'nun (Alaattin Akçay İlköğretim) hemen yanıbaşında oluşu ve şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

 

            Akçapark, aynı zamanda yaşamak için seçkin bir ortam sunuyor. Eşsiz Akçaabat manzarası ile kapalı-açık otopark, fitness salonu, sosyal alanları (lokal) ve çoçuk oyun alanlarından oluşmaktadır.

 

             Projemizde ayrıca jeneratör, su deposu, çift asansör, site etrafı güvenlik kamerası, merkezi sistem uydu bağlantısı ve peyzaj düzenlemesi olacaktır.

 

       Dairelerimiz,   klima altyapısı ve drenaj tesisatı yapılmış olarak teslim edilecektir. Dairelerin ortak duvarları arasında ses yalıtımı yapılacaktır. Ayrıca daire girişlerinde vestiyer dolabı ile çamaşır makinesi nişi ve üzerinde çok kullanışlı dolap  ile teslim edilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Akçapark Evleri, bir EKİCİ Mühendislik projesidir.